o Zydo

About ZYDO

Prestiżowa i światowej sławy marka jubilerska ZYDO została utworzona w 1972 roku w Valenza, Włochy, przez pana Davide Zyberta dzięki jego wieloletniemu doświadczeniu w sektorze cięcia i oceny diamentów oraz biżuterii. Od samego początku, biżuteria ZYDO była zaprojektowana i wykonywana z elegancją, innowacyjnością, z zachowaniem ekskluzywności i stylu, które zostały odziedziczone w ramach rodzinnej tradycji rodziny Zybertów. To powód do dumy dla Prezydenta Seniora, że firma rodzinna z ogromnym powodzeniem prowadzi działalność na całym świecie , zaś zarządzanie ZYDO Srl. pozostaje w rękach synów Pana Zyberta. Pan Jack Zybert-VP Sales Manager, a Pan Roberto Zybert, Dyrektor Produkcji i Projektant Koordynator, operuje we Włoszech i nadzoruje europejskie i azjatyckie rynki. Pan Eli Zybert, kieruje oddziałem firmy z siedzibą w USA, nadzorując rynek USA , Kanady i rynki Ameryki Łacińskiej.

Jako jedna z nielicznych włoskich jubilerskich marek, które wciąż lokują 100% swojej produkcji w Złotym Mieście Valenza, ZYDO zapewnia najwyższą jakość produkcji, której można oczekiwać tylko od mistrzów rzemieślniczych we Włoszech. Projektanci ZYDO są pełni najwyższej kreatywności, smaku i inspiracji i zawsze zaprojektują w oparciu o naturalne i unikalne kamienie . Wspaniałe kolekcje biżuterii ZYDO podkreślaja klasyczną elegancję w odświeżonym sensie nowoczesnego wyrafinowania. Zmiany na rynku, trendy w modzie i oczywiście, klient, są brane pod uwagę w trakcie procesu inspiracji dla każdego klejnotu ZYDO.

Wyjątkowość najwyższej jakości każdego diamentu i kamienia, a także wyjątkowo innowacyjny projekt ZYDO czyni każdy klejnot ZYDO naprawdę cennym dziełem sztuki, która przekracza trendy i staje się ponadczasowym luksusowym skarbem . ZYDO oznacza nienagannośc wyboru diamentu, doskonały kunszt i projekt wysokiej klasy.

Kobieca biżuteria ZYDO to symbol najwyższego poziomu stylu. Jest modna i wyrafinowana. Zaś sławna klientela ZYDO: Rodziny Królewskie, celebryci i miłośnicy biżuterii na całym świecie, ucieleśniają prestiż i urok ZYDO, dumnie nosząc swoje kreacje ZYDO.

ZYDO zaznacza swoją obecność na całym świecie, a jej wyjątkowe i unikalne i kolekcje są obecne w najlepszych i najbardziej eleganckich butikach z biżuterią. Siedziba firmy znajduje się w awangardowym WJC, World Join Center w Mediolanie.

W Stanach Zjednoczonych kolekcja jest dystrybuowana przez salon IJA znajdujący się na rogu prestiżowej 5th Avenue w Nowym Jorku.

Od grudnia 2015r ZYDO zaoferuje swoje kolekcje wybranym klientom z Polski poprzez showroom w prestiżowym Atelier Residence w Warszawie