Showrooms

budynek-2

ZYDO Polska

Showroom w Warszawie w Atelier Residence to „Dyskretny Urok Burżuazji”. To miejsce zapewniajace kameralną i wykwintną prezentację kolekcji ZYDO tylko dla zaproszonych gości .

Zydo Poland posiadając wyłączność na dystrybucję biżuterii ZYDO w Polsce, gwarantuje utrzymanie najwyższych standardów dyskrecji i luksusowej sprzedaży diamentowych dzieł sztuki wychodzących spod ręki ZYDO Italy

 

Milano

Awangardowy budynek WJC w Mediolanie to ekskluzywna lokalizacja salonu i siedziby ZYDO, oferująca wygodne i luksusowe miejsca spotkań dla wybranej klienteli. Elegancki salon ZYDO jest ucieleśnieniem doskonałości włoskiego wzornictwa biżuterii i daje wyjątkową i niezwykła okazję, by poczuć ducha każdej kolekcji ZYDO i zaspokoić pragnienia w cudownym świecie wysokiej klasy biżuterii.

New York

Italian Jewellery of America Inc. – IJA znajduje się na rogu Piątej Alei i 46th ulicy. Rozprowadza kolekcje ZYDO w Stanach Zjednoczonych jako jedyny i wyłączny dystrybutor ZYDO w USA. IJA zapewnia, że ZYDO jest prezentowany i sprzedawane tylko w najbardziej ekskluzywnych miejscach sprzedaży detalicznej.